Opakowanie tekturowe jako sposób na reklamę firmy

Opakowania teksturowe z nadrukiem, to jeden ze sposobów na zabezpieczenie żywności.

Rola reklamowa opakowania

Opakowanie oprócz tego, że ma za zadanie chronić towar przed uszkodzeniem, może także stanowić idealny sposób na promowanie własnych towarów.

Producenci mogą na opakowaniu na przykład zamieścić jedynie logo lub nazwę cukierni, piekarni, czy sklepu, ale najczęściej ich kreatywność jest dużo większa.

 

Wojciech, specjalista do spraw promocji: „Nasza firma zajmuje się między innymi promowaniem cukierni. Poradziliśmy przedsiębiorstwu skorzystanie z oferty jaką znajdziemy tutaj- opakowania tekturowe z nadrukiem. Opakowania tekturowe z nadrukiem nadają się przede wszystkim do przedstawiania swojej marki w pozytywnym świetle. Opakowanie jest też idealną okazją do zaprezentowania klientowi pozostałych produktów z oferty.

Dużym sukcesem cieszą się również akcje promocyjne, które są promowane właśnie na opakowaniach. Chodzi przede wszystkim o to, żeby opakowanie zyskało dodatkową wartość. Opakowanie może stanowić bon na rabat, co zawsze znajduje uznanie klientów. Pamiętajmy jednak, żeby decydując się na projekt i wykonanie odpowiedniego opakowania, postawić na jakość. Opakowanie równie łatwo jak na naszą korzyść, może zadziałać także na niekorzyść. Klienci, którzy będą zawiedzeni jakością opakowania, mogą również negatywnie postrzegać sam produkt. Dlatego wykonanie takiego elementu powierzajmy tylko i wyłącznie osobą, które mają duże doświadczenie w branży”.