Korzyści związane z zastosowaniem reklamy świetlnej

Reklama świetlna jest powszechnie wykorzystywana. Ofertę związaną z wykonaniem billboardów, kasetonów, a także innych form reklamy znajdziemy pod adresem – warszawskiereklamy.pl/oferta/reklamy-swietlne.html.

==

Martyna, specjalista do spraw promocji: Nasze przedsiębiorstwo zdecydowało się postawić na reklamę świetlną przede wszystkim dlatego, że jest to promocja marki przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Postanowiliśmy zainwestować w nowoczesne kasetony, z oświetleniem LED. Nie tylko w ten sposób sporo oszczędzamy, ale także poprawiamy widoczność reklamy. Lampy LED są bardzo trwałe oraz dają mocne światło. Kasetony mogą występować w dowolnej kolorystyce, a także w różnych wymiarach. Podczas projektowania naszego kasetonu, mieliśmy pełen wgląd w sytuację. Mogliśmy modyfikować dowolnie kształt, czy barwy. Dzięki czemu stworzona reklama jest dokładnie taka jak zaplanowaliśmy. Wygodny jest również sposób montażu reklamy. Wystarczy ją przytwierdzić do elewacji za pomocą specjalnych wkrętów.

Na podanym przykładzie wyraźnie widać, że firmy chętnie wybierają reklamę świetlną, a w szczególności kasetony jako sposób na promowanie swojej działalności. Kaseton może mieć kształt związany z branżą w jakiej firma działa. Popularne jest na przykład tworzenie kasetonów wyglądających jak krzyż, specjalnie na potrzeby aptek. Kasetony widoczne są z dużej odległości, przyciągają wzrok i zachęcają do skorzystania z oferty, a o to przecież chodzi firmie, która taki kaseton zawiesza.